4 propozycje wydajnych pralek

Czy szukasz nowej pralki? Nie wiesz na co zwrócić uwagę? Czołowi producenci sprzętu domowego prześcigają się co roku oferując coraz to nowsze opcje sprawiające, że pralka faktycznie sprawi, że twoje ubrania będą jeszcze bielsze, miększe i idealnie czyste. Ilość funkcji i trybów prania są niezliczone. Jak się w tym nie zgubić? W pewnym momencie kupowanie pralki może przypominać poruszanie się po polu minowym, gdy chcemy wybrać produkt, który nie zrujnuje naszego domowego budżetu, a także będzie oferować optymalne funkcje. W tym artykule znajdziecie 4 modele pralek wypuszczonych na rynek w 2017 roku, które spełnią oczekiwania różnych klientów.

Miele WKG 120

Znalezione obrazy dla zapytania Miele WKG 120

Zaczynamy od najwyższej półki. Pralka Miele WKG 120 reprezentuje segment premium w tym zestawieniu, aktualnie wydaje się być najlepszym sprzętem dostępnym na rynku. Kosztuje 5400 złotych, co jest ceną zawrotną, jednak posiada znakomity, bogaty wybór programów do wyboru i jest wyposażony w 8 kg bęben, który jest idealny dla tych, którzy szukają pralki, która sprosta wymaganiom dużej rodziny, w której pranie robi się praktycznie codziennie.  Zdaję sobie sprawę, że jest kosztowna, dlatego w dalszej części artykułu znajdziecie produkty bardziej przyjazne cenowo, jeśli szukasz czegoś nieco tańszego.

Beko WMB 101433LW

Znalezione obrazy dla zapytania Beko WMB101433LW

Pralkę Beko WMB101433LW można znaleźć już w cenie od 1 100 złotych jeśli rozejrzysz się za tym modelem online. Posiada ogromny 10-kilogramowy bęben i duży wybór opcji prania dla tych, którzy mają wiele rodzajów ubrań. Silnik jest objęty 10-letnią gwarancją, a do tego jest to model wyjątkowo energooszczędny z oceną A+++. Jeśli masz dużą rodzinę, cenisz sobie oszczędności, ten model spełni Twoje oczekiwania bez konieczności wydawania fortuny na pralkę.

Grundig GWN47430C

Znalezione obrazy dla zapytania Grundig GWN47430C\

Pralka Grundig GWN47430C wygląda niesamowicie za cenę za jaką możemy ja kupić. Matowy czarny kolor wygląd sprawia, że ​​wygląda jakby kosztowała zdecydowanie więcej niż  1 400 złotych. Wyposażona jest w kilkanaście opcji prania, posiada duży bęben 7kg i jest energooszczędna. Na pralkę przyznawana jest 5 letnia gwarancja. Jeśli uważasz, że kolor jest dla ciebie zbyt odważny, jest też dostępny kolor biały, bardziej uniwersalny, pasujący do spokojniejszych wystrojów łazienki.

Bosch Serie 8 WAW24740

           

Pralka Bosch Serie 8 WAW24740 jest w cenie 2 870 złotych i oferuje wszystkie funkcje, które można oczekiwać po niższej cenie. Co zatem sprawia, że warto skłonić się do zakupu tej pralki? Posiada wielki bęben mieszący 9 kg prania i działa wyjątkowo cicho na maszynę o tej wielkości. Jest to pożądana opcja, która zadowoli osoby ceniące ciszę w domu.  Posiada również funkcję Active Water Plus, która kontroluje ilość wody zużywanej w trakcie prania w zależności od rodzaju ubrań. W ten sposób można zaoszczędzić sporą sumkę, w połączeniu z klasa energetyczna A+++, którą posiada pralka Bosch.

Są to najnowsze modele pralek dostępnych na rynku w tym roku, które różnią się od siebie przede wszystkim ceną i pojemnością. Pamiętaj, że przed wyborem odpowiedniej pralki powinieneś się kierować potrzebami twojego gospodarstwa domowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *