5 Nowoczesnych Gadżetów Kuchennych

Wszyscy kochamy gadżety. Dlaczego? Bo kochamy małe, wielokolorowe przedmioty, które pozwalają nam skutecznie zaoszczędzić wiele czasu w kuchni. Jakie są gadżetowe nowości 2017 roku, na które warto mieć oko?  Oto kilka urządzeń kuchennych, które zdobędą twoje serce!

Wyciskarka do owoców i warzyw Panasonic MJ-L500

Ta sokowirówka jest naprawdę mała i kompaktowa, ale nie daj się zwieść pozorom. Pod obudową skrywa silnik o mocy 150 Watt, który poradzi sobie nawet z głęboko mrożonymi owocami i warzywami na sorbety i koktajle. Jeśli trzymasz się zdrowej diety, jest to idealne urządzenie dla ciebie, bo w szybki sposób pozwoli przygotować zielony, pełen witamin sok, jeden z pięciu odżywczych posiłków. Jest dostępny w wielu kolorach, co pozwoli idealnie go wpasować do twojej kuchni.

Łyżka z termometrem MASTRAD

 

Wygląda jak niezidentyfikowany obiekt z dalekich galaktyk, ale to jest po prostu nylonowa / silikonowa łyżka jest wyposażona w termometr. Cyfrowy wyświetlacz nie zaparowuje, więć można go odczytać niezależnie od tego, co gotujesz, a ma zakres odczytu od -40 do 250 stopni Celsjusza. Więc jeśli pieczesz z ciekłym azotem lub termitem to jest łyżeczka dla ciebie. Ten gadżet jest przeznaczony dla osób, które już mają każdy możliwy gadżet kuchenny.

Czajnik elektryczny Sage BKE820UK

Znalezione obrazy dla zapytania Czajnik elektryczny Sage BKE820UK

Czajnik Sage Smart jest raczej z tej droższej półki cenowej, ale jeśli chcesz sprostać uzależnieniu od kawy lub litrami pić ulubioną herbatę, jest to urządzenie dla ciebie. Zapewnia funkcję „Utrzymaj Ciepło”, która zachowuje temperaturę wody przez kilka godzin. 1,7 litra wody zagotuje do temperatury 100 stopni w 2 i pół minuty. Możesz wybrać czy podgrzewać wodę do 80,85, 90, 95 lub 100 stopni, więc jeśli chcesz parującą gorącą herbatkę w chłodny dzień to jest czajnik dla Ciebie.

Łyżka z termometrem MASTRAD

Wygląda jak niezidentyfikowany obiekt z dalekich galaktyk, ale to jest po prostu nylonowo silikonowa łyżka jest wyposażona w termometr. Cyfrowy wyświetlacz nie zaparowuje, więć można go odczytać niezależnie od tego, co gotujesz, a ma zakres odczytu od -40 do 250 stopni Celsjusza. Więc jeśli pieczesz z ciekłym azotem lub termitem to jest łyżeczka dla ciebie. Ten gadżet jest przeznaczony dla osób, które już mają każdy możliwy gadżet kuchenny.

Ekspres do kawy Nespresso KitchenAid

Znalezione obrazy dla zapytania Ekspres do kawy Nespresso KitchenAid

Ten ekspres do kawy jest niezwykle stylowym dodatkiem do twojej kuchni. Wygląda jednocześnie zarówno na nowoczesność, jak i na retro, a jest do wyboru w 6 różnych kolorach. Biały, czarny, czerwony, głęboki czerwony, kremowy i szare, więc niezależnie od tego, w jakim stylu masz zaaranżowaną kucnię, te piękne małe dzieło sztuki będzie czuć się jak u siebie w domu. Zbiornik pomieści 1,4 litra wody, co przekłada się aż na 14 filiżanek kawy na raz. Jeśli potrzebujesz łatwego w obsłudze ekspresu do kawy, którego nie trzeba co chwile opróżniać, posypywać do niego, to jest twój wybór.

Inteligentne wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Tefal Cook4Me

Znalezione obrazy dla zapytania Tefal Cook4Me

Tefal Cook4Me jest urządzeniem wielofunkcyjnym pozwalającym na gotowanie w nim, przyrządzania potraw na parze, na wolnym ogniu, a także doskonale nadaje się do odgrzewania potraw. Jest wyposażony w ekran cyfrowy, na którym możemy dostosowywać preferencje dotyczące przyrządzenia dania. Jednak, można także to zrobić w aplikacji mobilnej na smartfonie. To urządzenie dla osób, które kochają gotowanie tak samo jak najnowsze ciekawostki technologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *